Klantenservice

Adviseurs

Onze adviseurs zijn een belangrijke spil in het contact met onze relaties. Voortdurend op de hoogte van de meest actuele ontwikkelingen en altijd bereid om mee te denken. 

Bij Heutink werkt u altijd met één vaste adviseur. Zo bouwt u al snel een relatie op waarbij wij uw situatie goed in kaart hebben en u daardoor perfect kunnen adviseren. Voor u én voor ons prettig.

Bel ze gerust voor een vrijblijvende afspraak of advies!


Primair onderwijs

Cees Heij

Cees Heij

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 91 47 79
c.heij@heutink.nl
Ellen Sonnemans

Ellen Sonnemans

Adviseur primair onderwijs
06 - 82 51 44 76
e.sonnemans@heutink.nl
Gedo Klein

Gedo Klein

Adviseur Primair onderwijs
06 - 51 26 48 70
g.klein@heutink.nl
George Scheers

George Scheers

Adviseur primair onderwijs
06- 53 81 32 50
g.scheers@heutink.nl
Hendrik Kattenberg

Hendrik Kattenberg

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 92 74 56
h.kattenberg@heutink.nl
Jeroen Kale

Jeroen Kale

Adviseur primair onderwijs
06 - 23 91 16 78
j.kale@heutink.nl
Jeroen Sjerps

Jeroen Sjerps

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 01 59 32
j.sjerps@heutink.nl
Job Westerhuis

Job Westerhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 44
j.westerhuis@heutink.nl
Lars Oude Luttikhuis

Lars Oude Luttikhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 75 43 68
l.oudeluttikhuis@heutink.nl
Leon Swart

Leon Swart

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 70 96
l.swart@heutink.nl
Marc Olden

Marc Olden

Adviseur primair onderwijs
06- 54 94 51 35
m.olden@heutink.nl
Onno Veldhuizen

Onno Veldhuizen

Adviseur primair onderwijs
06 - 21 54 55 56
o.veldhuizen@heutink.nl
Ossip Wijnker

Ossip Wijnker

Adviseur primair onderwijs
06 - 55 72 17 34
o.wijnker@heutink.nl
Patrick Lazaroms

Patrick Lazaroms

Adviseur primair onderwijs
06 - 12 77 52 97
p.lazaroms@heutink.nl
Piet van den Broek

Piet van den Broek

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 39
p.vandenbroek@heutink.nl
Roel Hopman

Roel Hopman

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 49
r.hopman@heutink.nl
Roland Elissen

Roland Elissen

Adviseur primair onderwijs
06 - 51 21 41 71
r.elissen@heutink.nl
Yolanda Libregts

Yolanda Libregts

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 35
y.libregts@heutink.nl

Projectinrichting

Arijan Boonstra

Arijan Boonstra

Adviseur projectinrichting voortgezet techniekonderwijs
06 - 53 81 33 37
a.boonstra@heutink.nl
Chester Sevenhuijsen

Chester Sevenhuijsen

Business unit manager projectinrichting zorg en welzijn
06 - 13 70 06 23
c.sevenhuijsen@heutink.nl
Dominique Soares

Dominique Soares

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06-23 22 34 66
d.soares@heutink.nl
Emiel Kruijning

Emiel Kruijning

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 53 81 32 36
e.kruijning@heutink.nl
Frank Venema

Frank Venema

Adviseur Projectinrichting primair onderwijs
06 - 46 60 75 11
f.venema@heutink.nl
Ingrid Knopper

Ingrid Knopper

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 23 63 34 87
i.knopper@heutink.nl
Jeroen Grolman

Jeroen Grolman

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 27 55 43 77
j.grolman@heutink.nl
John van de Laar

John van de Laar

Adviseur projectinrichting hoger onderwijs
06 - 10 41 01 85
j.vandelaar@heutink.nl
Laurens van de Vis

Laurens van de Vis

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 57 31 00 45
l.vandevis@heutink.nl
Mans van Doorn

Mans van Doorn

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 13 32 96 39
m.vandoorn@heutink.nl
Marian Berbee

Marian Berbee

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 82 70 81 62
m.berbee@heutink.nl
Marinko de Haas

Marinko de Haas

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 82 91 58 31
m.dehaas@heutink.nl
Nick de Jong

Nick de Jong

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 13 56 74 33
nick.dejong@heutink.nl
Rob van den Berg

Rob van den Berg

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 52 03 39 57
r.vandenberg@heutink.nl
Ruud Matser

Ruud Matser

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 53 71 57 21
r.matser@heutink.nl
Sander Bos

Sander Bos

Adviseur projectinrichting voortgezet techniekonderwijs
06 - 23 90 75 25
s.bos@heutink.nl
Sanne van Ommeren

Sanne van Ommeren

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 30 58 74 29
s.vanommeren@heutink.nl
Sylvana Moreno

Sylvana Moreno

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 82 98 52 96
s.moreno@heutink.nl

ICT Primair onderwijs

Charlotte Eekers

Charlotte Eekers

Adviseur ICT interactieve presentatiemiddelen
06 – 51 39 62 87
c.eekers@heutink-ict.nl
Dionne Smit

Dionne Smit

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 51 57 60 66
d.smit@heutink-ict.nl
Eric Klaasen

Eric Klaasen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 15 08 80 39
e.klaasen@heutink-ict.nl
Fons Janssen

Fons Janssen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 41 04 41 97
f.janssen@heutink-ict.nl
Jan Willem Voortman

Jan Willem Voortman

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 15 08 80 65
j.voortman@heutink-ict.nl
Leslie Zohlandt

Leslie Zohlandt

Adviseur ICT interactieve presentatiemiddelen
06 – 31 03 99 31
l.zohlandt@heutink-ict.nl
Matthijs van den Langenberg

Matthijs van den Langenberg

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 38 08 14 65
m.vandenlangenberg@heutink-ict.nl
Nikki Hunder

Nikki Hunder

Adviseur ICT New Business
06 – 55 85 28 96
n.hunder@heutink-ict.nl
Pieter van der Valk

Pieter van der Valk

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 51 91 67 03
p.vandervalk@heutink-ict.nl
Rik Kool

Rik Kool

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 20 73 28 69
r.kool@heutink-ict.nl
Ruud Koopman

Ruud Koopman

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 51 35 07 17
r.koopman@heutink-ict.nl
Tim Schouten

Tim Schouten

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 20 03 35 98
t.schouten@heutink-ict.nl

Voortgezet onderwijs, zorg & welzijn

Aarnout Melis

Aarnout Melis

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 53 77 69 87
a.melis@heutink.nl
Bas de Haas

Bas de Haas

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 51
b.dehaas@heutink.nl
Chris Jaspers Faijer

Chris Jaspers Faijer

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 22 00 25 08
c.jaspersfaijer@heutink.nl
Frans Beekers

Frans Beekers

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 20 41 93 27
f.beekers@heutink.nl
Paulien Middendorp

Paulien Middendorp

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 53
p.middendorp@heutink.nl

Informatiecentrum

Esther Ogink

Esther Ogink

Medewerker informatiecentra
0548 - 53 67 66
e.ogink@heutink.nl

Kinderopvang

Evert Jan Braakman

Evert Jan Braakman

Adviseur kinderopvang
06 - 53 81 32 38
e.braakman@heutink.nl
Jan Schonewille

Jan Schonewille

Key Accountmanager kinderopvang
06 - 82 94 23 50
j.schonewille@heutink.nl
Miranda Zwanink

Miranda Zwanink

Adviseur kinderopvang
06 - 82 55 75 15
m.zwanink@heutink.nl
Nick Zwienenberg

Nick Zwienenberg

Adviseur kinderopvang
06 - 82 70 07 45
n.zwienenberg@heutink.nl
Priscilla Wittebrood

Priscilla Wittebrood

Adviseur kinderopvang
06 - 82 43 35 79
p.wittebrood@heutink.nl

ICT Voortgezet onderwijs

Arjan van den Belt

Arjan van den Belt

Adviseur ICT voortgezet onderwijs
06 - 10 98 96 45
a.vandenbelt@heutink-ict.nl
Niels Visser

Niels Visser

Adviseur ICT voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 – 29 02 55 96
n.visser@heutink-ict.nl
Tom Linderman

Tom Linderman

Adviseur ICT voortgezet onderwijs
06 - 53 57 53 22
t.linderman@heutink-ict.nl

Inloggen

Log in om een bestelling te plaatsen

  • 100+ jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 8,2
  • Grootste assortiment
  • Direct uit voorraad leverbaar (m.u.v. meubilair, ICT & Science)