Klantenservice

Adviseurs

Onze adviseurs zijn een belangrijke spil in het contact met onze relaties. Voortdurend op de hoogte van de meest actuele ontwikkelingen en altijd bereid om mee te denken. 

Bij Heutink werkt u altijd met één vaste adviseur. Zo bouwt u al snel een relatie op waarbij wij uw situatie goed in kaart hebben en u daardoor perfect kunnen adviseren. Voor u én voor ons prettig.

Bel ze gerust voor een vrijblijvende afspraak of advies!


Primair onderwijs

Cees Heij

Cees Heij

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 91 47 79
c.heij@heutink.nl
Gedo Klein

Gedo Klein

Adviseur Primair onderwijs
06 - 51 26 48 70
g.klein@heutink.nl
George Scheers

George Scheers

Adviseur primair onderwijs
06- 53 81 32 50
g.scheers@heutink.nl
Hendrik Kattenberg

Hendrik Kattenberg

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 92 74 56
h.kattenberg@heutink.nl
Henk Peters

Henk Peters

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 54
h.peters@heutink.nl
Jeroen Kale

Jeroen Kale

Adviseur primair onderwijs
06 - 23 91 16 78
j.kale@heutink.nl
Jeroen Sjerps

Jeroen Sjerps

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 01 59 32
j.sjerps@heutink.nl
Job Westerhuis

Job Westerhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 44
j.westerhuis@heutink.nl
Lars Oude Luttikhuis

Lars Oude Luttikhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 75 43 68
l.oudeluttikhuis@heutink.nl
Marc Olden

Marc Olden

Adviseur primair onderwijs
06- 54 94 51 35
m.olden@heutink.nl
Onno Veldhuizen

Onno Veldhuizen

Adviseur primair onderwijs
06 - 21 54 55 56
o.veldhuizen@heutink.nl
Ossip Wijnker

Ossip Wijnker

Adviseur primair onderwijs
06 - 55 72 17 34
o.wijnker@heutink.nl
Piet van den Broek

Piet van den Broek

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 39
p.vandenbroek@heutink.nl
Rob van den Berg

Rob van den Berg

Adviseur primair onderwijs
06 - 52 03 39 57
r.vandenberg@heutink.nl
Roel Hopman

Roel Hopman

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 49
r.hopman@heutink.nl
Roland Elissen

Roland Elissen

Adviseur primair onderwijs
06 - 51 21 41 71
r.elissen@heutink.nl
Yolanda Libregts

Yolanda Libregts

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 35
y.libregts@heutink.nl

Projectinrichting

Alexander van Schooneveld

Alexander van Schooneveld

Adviseur projectinrichting kinderopvang
06 - 53 81 70 96
a.vanschooneveld@heutink.nl
Arijan Boonstra

Arijan Boonstra

Adviseur projectinrichting voortgezet techniekonderwijs
06 - 53 81 33 37
a.boonstra@heutink.nl
Dennis Schonhage

Dennis Schonhage

Adviseur projectinrichting kinderopvang
06 - 13 70 06 23
d.schonhage@heutink.nl
Dominique Soares

Dominique Soares

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06-23 22 34 66
d.soares@heutink.nl
Emiel Kruijning

Emiel Kruijning

Adviseurs projectinrichting primair onderwijs
06 - 53 81 32 36
e.kruijning@heutink.nl
Evert Jan Braakman

Evert Jan Braakman

Adviseur projectinrichting kinderopvang
06 - 53 81 32 38
e.braakman@heutink.nl
Frank Venema

Frank Venema

Adviseur Projectinrichting primair onderwijs
06 - 46 60 75 11
f.venema@heutink.nl
Ingrid Knopper

Ingrid Knopper

Adviseur projectinrichting kinderopvang
06 - 23 63 34 87
i.knopper@heutink.nl
Jeroen Grolman

Jeroen Grolman

Adviseur projectinrichting hoger onderwijs
06 - 27 55 43 77
j.grolman@heutink.nl
John van de Laar

John van de Laar

Adviseur projectinrichting hoger onderwijs
06 - 10 41 01 85
j.vandelaar@heutink.nl
Mans van Doorn

Mans van Doorn

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 13 32 96 39
m.vandoorn@heutink.nl
Nick de Jong

Nick de Jong

Adviseur projectinrichting primair onderwijs
06 - 13 56 74 33
nick.dejong@heutink.nl
Sander Bos

Sander Bos

Adviseur projectinrichting voortgezet techniekonderwijs
06 - 23 90 75 25
s.bos@heutink.nl
Sanne van Ommeren

Sanne van Ommeren

Adviseur projectinrichting kinderopvang
06 - 30 58 74 29
s.vanommeren@heutink.nl
Sylvana Moreno

Sylvana Moreno

Adviseur projectinrichting voortgezet onderwijs
06 - 82 98 52 96
s.moreno@heutink.nl

Voortgezet onderwijs, zorg & welzijn

Aarnout Melis

Aarnout Melis

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 53 77 69 87
a.melis@heutink.nl
Bas de Haas

Bas de Haas

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 51
b.dehaas@heutink.nl
Chris Jaspers Faijer

Chris Jaspers Faijer

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
0548 - 53 66 23
c.jaspersfaijer@heutink.nl
Frans Beekers

Frans Beekers

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 20 41 93 27
f.beekers@heutink.nl
Paulien Middendorp

Paulien Middendorp

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 53
p.middendorp@heutink.nl

Informatiecentrum

Esther Ogink

Esther Ogink

Medewerker informatiecentra
0548 - 53 67 66
e.ogink@heutink.nl

ICT

Charlotte Eekers

Charlotte Eekers

Adviseur ICT interactieve leermiddelen
06 – 51 39 62 87
c.eekers@heutink-ict.nl
Eric Klaassen

Eric Klaassen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 15 08 80 39
e.klaassen@heutink-ict.nl
Fons Janssen

Fons Janssen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 41 04 41 97
f.janssen@heutink-ict.nl
Jelko Wieferink

Jelko Wieferink

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 51 57 60 66
j.wieferink@heutink-ict.nl
Leslie Zohlandt

Leslie Zohlandt

Adviseur ICT interactieve leermiddelen
06 – 31 03 99 31
l.zohlandt@heutink-ict.nl
Michiel van Meggelen

Michiel van Meggelen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 20 74 03 70
m.vanmeggelen@heutink-ict.nl
Murat Alhan

Murat Alhan

Adviseur ICT New Business
06 – 51 11 14 21
m.alhan@heutink-ict.nl
Niels Visser

Niels Visser

Adviseur ICT voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 – 29 02 55 96
n.visser@heutink-ict.nl
Nikki Hunder

Nikki Hunder

Adviseur ICT New Business
06 – 55 85 28 96
n.hunder@heutink-ict.nl
Pieter van der Valk

Pieter van der Valk

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 51 91 67 03
p.vandervalk@heutink-ict.nl
Rik Kool

Rik Kool

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 20 73 28 69
r.kool@heutink-ict.nl
Sebastiaan Remmen

Sebastiaan Remmen

Adviseur ICT primair onderwijs
06 – 53 57 53 14
s.remmen@heutink-ict.nl
Sophie Obdeijn

Sophie Obdeijn

Adviseur ICT New Business
06 - 54 66 72 81
s.obdeijn@heutink-ict.nl
Tim Schouten

Tim Schouten

Adviseur ICT primair onderwijs
06 - 20 03 35 98
t.schouten@heutink-ict.nl

Inloggen

Log in om een bestelling te plaatsen

  • 100+ jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 8,2
  • Grootste assortiment
  • Direct uit voorraad leverbaar (m.u.v. meubilair & ICT)