Klantenservice

Adviseurs

Onze adviseurs zijn een belangrijke spil in het contact met onze relaties. Voortdurend op de hoogte van de meest actuele ontwikkelingen en altijd bereid om mee te denken. 

Bij Heutink werkt u altijd met één vaste adviseur. Zo bouwt u al snel een relatie op waarbij wij uw situatie goed in kaart hebben en u daardoor perfect kunnen adviseren. Voor u én voor ons prettig.

Bel ze gerust voor een vrijblijvende afspraak of advies!


Adviseurs primair onderwijs

Lars Oude Luttikhuis

Lars Oude Luttikhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 75 43 68
l.oudeluttikhuis@heutink.nl
Onno Veldhuizen

Onno Veldhuizen

Adviseur primair onderwijs
06 - 21 54 55 56
o.veldhuizen@heutink.nl
Anne van Lier

Anne van Lier

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 77 69 87
a.vanlier@heutink.nl
Bert van de Scheur

Bert van de Scheur

Adviseur primair onderwijs
06 - 51 26 48 70
b.vandescheur@heutink.nl
Cees Heij

Cees Heij

Adviseur primair onderwijs
06 - 10 91 47 79
c.heij@heutink.nl
George Scheers

George Scheers

Adviseur primair onderwijs
06- 53 81 32 50
g.scheers@heutink.nl
Harry van Sas

Harry van Sas

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 48
h.vansas@heutink.nl
Hendrik Kattenberg

Hendrik Kattenberg

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 92 74 56
h.kattenberg@heutink.nl
Henk Peters

Henk Peters

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 54
h.peters@heutink.nl
Jeroen Sjerps

Jeroen Sjerps

Adviseur primair onderwijs
06 - 11 01 59 32
j.sjerps@heutink.nl
Job Westerhuis

Job Westerhuis

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 44
j.westerhuis@heutink.nl
Marc Olden

Marc Olden

Adviseur primair onderwijs
06- 54 94 51 35
m.olden@heutink.nl
Peter Toebes

Peter Toebes

Adviseur primair onderwijs
06 - 51 45 29 13
p.toebes@heutink.nl
Piet van den Broek

Piet van den Broek

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 39
p.vandenbroek@heutink.nl
Rob van den Berg

Rob van den Berg

Adviseur primair onderwijs
06 - 52 03 39 57
r.vandenberg@heutink.nl
Roel Hopman

Roel Hopman

Adviseur primair onderwijs
06 - 53 81 32 49
r.hopman@heutink.nl
Roland Elissen

Roland Elissen

Adviseur primair onderwijs
06 - 51 21 41 71
r.elissen@heutink.nl
Jeroen Kale

Jeroen Kale

Adviseur primair onderwijs
06 - 23 91 16 78
j.kale@heutink.nl
Angelique Fial

Angelique Fial

Adviseur primair onderwijs
06 - 55 72 17 34
a.fial@heutink.nl

Adviseurs kinderopvang

Alexander van Schooneveld

Alexander van Schooneveld

Adviseur Kinderopvang
06 - 53 81 70 96
a.vanschooneveld@heutink.nl
Dennis Schonhage

Dennis Schonhage

Adviseur Kinderopvang
06 - 13 70 06 23
d.schonhage@heutink.nl
Evert Jan Braakman

Evert Jan Braakman

Adviseur Kinderopvang
06 - 53 81 32 38
e.braakman@heutink.nl
Ingrid Knopper

Ingrid Knopper

Adviseur Kinderopvang
06 - 23 63 34 87
i.knopper@heutink.nl

Adviseurs voortgezet onderwijs, zorg & welzijn

Bas de Haas

Bas de Haas

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 51
b.dehaas@heutink.nl
Frans Beekers

Frans Beekers

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 20 41 93 27
f.beekers@heutink.nl
Martien Schenkels

Martien Schenkels

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 27 55 43 77
m.schenkels@heutink.nl
Paulien Middendorp

Paulien Middendorp

Adviseur voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
06 - 21 54 55 53
p.middendorp@heutink.nl
Matthijs Akkenaar

Matthijs Akkenaar

Verkoopleider voortgezet onderwijs, zorg & welzijn, kinderopvang
0548 - 53 66 52
m.akkenaar@heutink.nl

Medewerkers informatiecentra

Esther Ogink

Esther Ogink

Medewerker informatiecentra
0548 - 53 67 66
e.ogink@heutink.nl
Lianne Jongsma

Lianne Jongsma

Medewerker informatiecentra
0548 - 53 67 66
l.jongsma@heutink.nl

Adviseurs projectinrichting

Frans Korstjens

Frans Korstjens

Adviseur projectinrichting
06 - 30 58 74 29
f.korstjens@heutink.nl
Nick de Jong

Nick de Jong

Adviseur projectinrichting
06 - 13 56 74 33
nick.dejong@heutink.nl
Saskia van Nuland

Saskia van Nuland

Adviseur projectinrichting
06 - 53 81 32 51
s.vannuland@heutink.nl
Emiel Kruijning

Emiel Kruijning

Adviseurs projectinrichting
06 - 53 81 32 36
e.kruijning@heutink.nl
Mans van Doorn

Mans van Doorn

Projectleider Heutink Projectinrichting
06 - 13 32 96 39
m.vandoorn@heutink.nl
Dominique Soares

Dominique Soares

Adviseur projectinrichting
06-23 22 34 66
d.soares@heutink.nl

Inloggen

Log in om een bestelling te plaatsen

  • 100+ jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 8,2
  • Grootste assortiment
  • Direct uit voorraad leverbaar (m.u.v. meubilair & ICT)